KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482588

nr 1148 2588

Etsning

motivet: 50x44 cm, signerad och numrerad 4/40

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:32:26